Vedro...

2. srpna 2018 v 13:04 | BoB |  Zápisy
2.8.2018

Všechny po dlouhé době zdravím! V současné době není mnoho novinek. O víkendu kdy pršelo (to byla náádhera! Určitě si na to pamatujete...) jsem se potkal s Jirkou z letošního třetího družstva na Boučovských hrách. Bylo to moc fajn. V neděli jsem se stihl potkat s Jančou, která se plavila letos poprvé. Sice byla také z třetího družstva, ale udělil jsem jí čestné členství v jedničcce.

V úterý opět úžasně hráli PDS v Napě. A zazněla úžasná "Georgia on my mind", kterou jsem si chtěl komplet natočit. Další dny jsem se musel hrabat ve fotkách, protože už mi docházela pameť na mobilu a tudíž mám Gerogiu nahranou na tři části... :(

Zítra se stavím v bývalé práci. Objednal jsem si totiž vcelku slušnou zásobu námořnických knížek. V pondělí se potkám s Petrem a možná i Daliborem, které jsem potkal na první plavbě.

Dneska se mi zdálo, že mi Pepa sdělil, kdy mohu nastoupit jako bocman. A tak jsem mu pro jistotu napsal. Co kdyby to byl jasnovidecký sen? Nebyl... Naopak zřejmě přibyl nový uchazeč. Konečně tedy využívám kontaktu od Míry z druhé plavby a píšu mail. Musím zintenzivnit přípravu.

Je ovšem takový vedro a nic se mi nechce. Například lézt v tom po lanech, když ani nefouká. I to přemýšlení a vzpomínání dá práci - proto jsem nepřidal ani nějaký "vzpomínkový zápis". Bylo ovšem pěkný projíždět fotky z plaveb. Nějaké další fotky bych měl ještě získat. Pobavily mne fotky (jak je Mora na FB nazvala) "Bob ležící, spící". Tak nevím, čtyři plavby a tři fotky... zřejmě jsem v tom stavu rozotmilý! :-D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama