Námořník a čarodějka

19. srpna 2018 v 23:34 | BoB |  Zápisy
19.8.2018


28.6.2018
... A třeba jednou se nalodí hezká, hodná, věrná, milující cestující...


18.8.2018
... a nebo čarodějka (o ní zřejmě ještě v budoucnu uslyšíte)...
A ona se nalodila. Jen to nebylo na palubu lodě ale auta. Ani nevím, kde začít. Nejlepší by bylo asi od začátku.

Minulý víkend jsem strávil v Mariánkách. A tak jsem v podvečer desátého vyjel a díky spolujízdě měl plný auto. Jednu holku jsem již vezl (před plavbou na katamaránu. Druhým cestujícím jeřábník). A tak došlo k řeči na moje námořnictví. Další cestující to zaujalo. A tak jsem vyprávěl a bavil se, až se z ní po chvilce vyklubala čarodějka.

Dnes už můžu říct: moje čarodějka. V neděli jsem ji vezl zpátky do Prahy a domluvili jsme se, že se v úterý sejdeme. V den, kdy jsem dostal v práci příislíbené volno na plavby (fotka s rumem ve FB skupině je z našeho posezení). Mno... ve zkratce: jiskra přeskočila. A jak varoval Cimrman Lenina, z jiskry vzešel plamen.

Včera jsme si udělali hezký výlet mimo Prahu na místo, které mi poradil brácha Michal. S tím jsme poseděli v pátek na Andělu. Jaký bylo moje překvapení, když jsem se s právníkem bavil o lodích. Největší jejich případy totiž s nimi byly spojeny. Nevím, co můžu uvěřejňovat, takže jen jedna zajímavost. Věděli jste, že Turci mají lodě, na kterých jsou uhelný elektrárny?

Předpokládám ale, že vás zajímají jinačí věci... Musím vám říct, že mi často bleskne hlavou, jestli si to zasloužim. Pak si vzpomenu na svojí minulost. A jo. Zasloužíme si to oba. Dva poblázněný vodnáři, kterým se dlouho nedařilo. Ale hledali se, až se našli. Myslím si, že už teď můžu říct, že se chápeme. Proto jí ani nevadí námořnictví. Naopak cítím nesmírnou podporu. Musím ještě vyzvědět víc, ale vypadá to, že naše setkání opět nebyla žádná náhoda.

Nyní zažijeme svůj první týden od sebe. Za chvíli tu dobuale znásobíme šestkrát. Jakmile se ale vrátím, budeme si společné chvilky užívat o to intenzivněji. Nedokážu si ovšem představit to loučení...


Nevylučuji, že si budete moc v budoucnu o tomhle přečíst víc. Ale já tomu něják furt nemůžu uvěřit a mám toho plnou hlavu... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 8:46 | Reagovat

Taky věřím, že náhody nejsou :) moc ti to přeju ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama