6 čili šest týdnů!

15. srpna 2018 v 20:37 | BoB |  Zápisy
15.8.2018
Drazí plavčíci a námořníci,
kamarádi a přátelé!

Povedlo se mi to! Včera jsem dostal v práci přislíbené volno na 6 čili šest týdnů. Plán je následující:

1) 1 týden na Lošinju
2) 3 týdny plavby Sukošan->Malaga na Beneteau Sense 50
3) 2 týdny zkušební doby jako bocman na La Grace Neapol->Korfu

Celkem bych měl naplout víc jak 2000 NM, a tak zdvojnásobit svoje dosavadní "skóre". Neskutečně se těším. Toto bude cenná zkušenost a věřím, že se jako bocman osvědčím. Včera jsem si předsevzal, že každý den na palubě budu cvičit. Tak schválně jak mi to vydrží a pokud jo, tak jak pak budu vypadat :-D

Posledních pár dnů bylo naplněno docela zajímavými událostmi a setkáními. Příkladem události budiž můj druhý letošní golfový turnaj, kde jsem skončil třetí a poprvé se s handicapem dostal pod 20! Příkladem setkání například moje vzdálené sestřenky, které jsem nikdy neviděl a nebo čarodějka (o ní asi zřejmě ještě v budoucnu uslyšíte ;-) ).

Dalším setkáním bylo dnešní s Jindrou, který dělal 3 týdny bocmana na Půvabné. Potkali jsme se po práci a popili. Paradoxně jsem se naštěstí nic nového nedozvěděl. Bocman dělá přesně to, co jsem si myslel a žádné nepříjemné řekvapení se nekoná. Ve výsledku jsme spíše vzpomínali na naše plavby a nasmáli se. Jindra mě v jednu chvíli dokonce podezříval z toho, že hledám důvod, abych nebyl bocmanem, jak jsem ho zpovídal.

Vím, není to dlouhý zápis. Můžete ovšem očekávat mnohem delší. Jen asi budou bez diakritiky, když to budu psát na mobilu.
Vždy nejméně stopu vody pod kýlem a silný vítr, přátelé!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama