Bob v rozpacích

12. června 2018 v 17:43 | BoB |  Zápisy

8. 6. 2018


Ani nemohu pořádně slovy vyjádřit, jak mne těší Vaše podpora. S dovolením sdílím zprávu, která mi včera večer dorazila:

"No Bobe, tak si představ, že jsem se kvůli Tobě odhodlala po mnoha letech trpkého mlčení kontaktovat svého otce. On je totiž potápěč a námořní kapitán ;-) Nevím, jestli z toho něco bude, ale přišlo mi hloupé kvůli mým osobním neshodám neudělat vše pro Tvé slané štěstí!"


Vyrazilo mi to dech. Dneska mě navíc překvapil komentář od Pepy: "A co zkusit dělat bocmana na La Grace? Jsi sice cvok, ale právě proto budeš shánět blbě místo jinde!!! :D "

Dnes jedu se ségrou do Mariánek, a tudíž se blíží chvíle, kdy to oznámím zbytku rodiny. Proto dnešek věnuji pěkným věcem, které jste mi řekli či napsali…

"Řeknu ti jednu věc. Já tě nikdy neviděl tak šťastnýho, jako na tý lodi."

"Kdyby mi to říkal kdokoliv jiný, tak mu nevěřím. Ale jak vidím tvoje nadšení… Tobě nemá cenu to rozmlouvat. Ty tím žiješ."

"Pro mě seš nejvíc námořník J Jak pro plavbu úplně dýcháš. … Mám hrozně ráda ty momenty, kdy se někdo najednou zastaví, zamyslí, a najednou úplně změní kurz a vydá se směrem, který ho naplňuje."

A mnoho dalších. Bylo by to na dlouho. Jde vidět, že přátelé jsou opravdu rodina, kterou si vybíráme. Jsem neskutečně šťastný za podporu, kterou ve Vás mám. Slibuji, že Vás budu průběžně informovat ;‑)

Zcela jistě se budu v červenci plavit u tureckých břehů (Dalamán). Přidám se k ségře a ostatním na jachtě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama